Anna KAŠPAROVÁ , nar. 2000 – Karate – Do Litomyšl
Tel: 723 253 567, Mail: anyzek@email.cz [1]
Výsledky v roce 2018:
- 1. místo na MČR kumite ženy U21 + 68 kg
- 1. místo – kumite ženy + 68 kg
- ME SHOTOKAN KARATE – 2x 1. místo a jednou 3. místo na MČR kumite juniorky
- SHOTOKAN CUP – 2x 1. místo
- NORTH BOHEMIA 20 STÁTŮ – jedno 1., jedno 2. a jedno 3. místo
- Národní poháry – 2x 1. místo, 1x 1. místo, 1. 2. místo a 2x 3. místo
Hana HÁJKOVÁ, nar. 2002 – TJ Slovan Moravská Třebová – atletika
Tel.: 736 250 170, Mail: hajkovahana02@seznam.cz [2]
Výsledky v roce 2018:
- 1. místo – MČR soutěž družstev
- 4. místo – prestižní vrhačský míting v německém Halle
- 2. místo – MČR – hod oštěpem
- reprezentantka ČR v atletice
- účastnice ME U18
- 2. místo – LODM v hodu oštěpem
- 1. místo – republikové finále atletického víceboje OVOV
Václav MAČÁT, nar. 1999 – TJ Slovan Moravská Třebová – travní lyžování
Výsledky v roce 2018:
– 3. místo v celkovém hodnocení juniorského světového poháru
- umístění na světovém šampionátu – 4. místo – superkombinace
– 5. místo – superobří slalom
– 7. místo – obří slalom
- MČR – dvojnásobný vícemistr ČR v obřím slalomu a ve slalomu
- 3. místo – superobří slalom
Martin BÍNA, nar. 2000 – TJ Slovan Moravská Třebová – atletika
Tel: 732 799 733, Mail: milan.mt@seznam.cz [3]
Výsledky v roce 2018:
- 5. místo – MČR juniorů na 400 m
- 3. místo – M Čech na 400 m
- 4. místo – M Čech na 200 m
- 1. místo – 400 m přebor Pardubického kraje
- 1. místo – 400 m Krajský středoškolský pohár
- 2. místo – Krajský středoškolský pohár – dálka
- pravidelný účastník ligy mužů, kde se umisťuje na předních místech
Zuzana ŠAFÁŘOVÁ, nar. 2001 – Cyklo Ski klub Polička
Tel: 602 296 843, Mail: Martin.Safar@medesa.cz [4]
Výsledky v roce 2018:
– 3. místo – SP C1 Langenlois Rakousko
- 6. místo – SP C1 Premantura Chorvatsko
- 1. místo – KPŽ – Nové Město na Moravě
- 1. místo – KPŽ Chrudim
- 1. místo – Lietava Slovensko
- 3. místo – HC Polsko
- 5. Místo – Č Brno
- 5. místo – ČP Zadov, celkově 12. místo
Ondřej DOLEČEK, nar. 2002 – TJ Svitavy – U17 – fotbal
Tel: 778 464 880, Mail: petr@svitavy.cz [5]
Výsledky v roce 2018:
- v podzimní části české divize dorostu U 17 ve skupině C střelil neuvěřitelných 21 branek
- jedná se o velmi talentovaného fotbalistu, který je velkým příslibem pro český fotbal
Šimon NĚMEC, nar. 2002, Cyklo Ski klub Polička
Tel. 731 441 402, Mail: Martin.Safar@medesa.cz [4]
Výsledky v roce 2018:
- 2. místo – Mistrovství PK
- 2. místo – časovka na Lucák
- 2. místo – Širokodolská časovka
- 5. místo – Bikové úterky
- 4. místo – Pohár ČMV
- 2. místo – Okolo sedlišť
Pavel RATHOUSKÝ, nar. 2003 – Orion racing Litomyšl – motokros
Tel: 602 357 840, Mail: motokovar@seznam.cz [6]
Výsledky v roce 2018:
– 3. místo – juniorské MMČR
Karolína ADAMOVÁ, nar. 2000 – TJ Svitavy – oddíl silového trojboje
Tel: 603 213 753, Mail: powerlifterss@seznam.cz [7]
Výsledky v roce 2018:
- 1. místo – MS dorostu a juniorů v klasickém benchpressu ve Finsku
- 1. místo – ME dorostu a juniorů ve Francii v klasickém benchpressu, zároveň 1. místo absolutně ze všech dorostenek
- 1. místo – MČR dorostu a juniorů
- 1. místo – MČR mužů a žen v benchpressu
- 1. místo – MČR dorostu a juniorů v benchpressu
- 5. místo – ME dorostu a juniorů v klasickém trojboji v Litvě
Hana ŠTRUMFOVÁ, nar. 2003 – Karate Polička
Tel: 731 140 085, Mail: strumfova.hana@seznam.cz [8]
Výsledky v roce 2018:
- 8x 1. místo – domácí soutěže Asociace Moderního Sportovního Karate
- 2x 1. místo – mezinárodní turnaj MSKA v Chorvatsku
- 2x 1. místo – mezinárodní mistrovství MSKA v Praze
- 1. místo – župní přebor v karate
- 1. místo – turnaj O pohár brněnského draka
- vítězka všech bodovaných kategorií TOPTEN
Markéta HÁJKOVÁ, nar. 2000 – TJ Slovan Moravská Třebová – rychlostní silniční cyklistika
Tel: 736 456 677, Mail: markulaha@seznam.cz [9]
Výsledky v roce 2018:
- 1. místo – MČR časovka jednotlivců
- 1. místo – MČR časovka dvojic
- 2. místo – MČR silniční závod
- 12. místo – ME časovka jednotlivců
- ČP na silnici – 1x 1. místo, 1x 2. místo, 2x 3. místo – vše hromadný závod
- Slovenský pohár – 1. místo časovka, 2. místo hromadný závod
- Kritéria – 2x 1. místo, 1x 2. místo
- Švýcarsko – 19. místo hromadný závod kategorie Elite Women
- Světový pohár – 37. místo a 64. místo v Nizozemí a Belgii