Články z rubriky - Nejlepší sportovec regionu

Nejlepší sportovec regionu 2017 – fotogalerie

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu

Nejlepší sportovec regionu 2017 – výsledky

Jednotlivci – dospělí
1. Petr BARTOŠ
(motokros, Orion Racing Team Litomyšl)
2. Jiří SKŘIVAN
(jezdectví, Stáj Manon Litomyšl)
3. Lenka VEJDĚLKOVÁ
(Spartan Race, Bystré)
4. Lenka JŮZOVÁ
(karate, Karatedo Němčice)
5. Stanislav PAULÍČEK
(hasičský sport, SDH Široký Důl)
6. Marek MATOCHA
(sálový fotbal, Šakalí hněv Moravská Třebová)
Jednotlivci – dorost
1. Anna KAŠPAROVÁ
(karate, TJ Jiskra Litomyšl)
2. Markéta HÁJKOVÁ
(cyklistika, TJ Slovan Moravská Třebová)
3. Martin COUFAL
(bojové sporty, Arena Vysočina Polička)
4. Václav MAČÁT
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová)
5. Zuzana ŠAFÁŘOVÁ
(cyklistika, Cyklo-ski klub Polička)
Jednotlivci – žáci
1. Eliška ČERVENÁ
(atletika, Atletika Polička)
2. Ondřej ŠVANDA
(šachy, TJ Štefanydes Polička)
3. Hana HÁJKOVÁ
(atletika, AK […]

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu

Sportovec svitavského regionu 2016 – fotogalerie

#gallery-2 {
margin: auto;
}
#gallery-2 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-2 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-2 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu

Nejlepší sportovec regionu 2016 – výsledky

Jednotlivci – dospělí
1. Rudolf DOLEŽAL
(jezdectví, Jezdecký klub Hřebčín Suchá)
2. Petr BARTOŠ
(motokros, Orion Racing Team Litomyšl)
3. Lenka VEJDĚLKOVÁ
(Spartan Race, Bystré)
4. Lenka JŮZOVÁ
(karate, Karatedo Němčice)
5. Jakub PAULÍČEK
(požární sport, SDH Široký Důl)
6. Martin DOUBEK
(automobilové závody, Orion Racing Team Litomyšl)

Jednotlivci – dorost
1. Markéta HÁJKOVÁ
(cyklistika, TJ Slovan Moravská Třebová)
2. Anna KAŠPAROVÁ
(karate, TJ Jiskra Litomyšl)
3. Zdeněk OŠŤÁDAL
(motokárové závody, TJ Slovan Moravská Třebová)
4. Václav MAČÁT
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová)
5. František PŘIDAL
(sportovní střelba, Střelecký klub Moravská Třebová)

Jednotlivci – žáci
1. Karolína MACHOVÁ
(skate slalom, SK8 Polička)
2. Šárka ABRAHAMOVÁ
(travní lyžování, […]

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu

Nejlepší sportovec regionu 2015 – výsledky

Jednotlivci – dospělí
1. Rudolf DOLEŽAL
(jezdectví, Jezdecký klub Hřebčín Suchá)
2. Petr BARTOŠ
(motokros, Orion Litomyšl – RS Petrol Team)
3. Jiří ŠTÁBL
(požární sport, SDH Vranová Lhota)
4. Jan SÝKORA
(bojové sporty, oddíl Tang Soo Do Moravská Třebová)
5. Lenka JŮZOVÁ
(karate, Karatedo Němčice)
6. Jaroslav KNETTIG
(skate slalom, SK8 Polička)
7. Jan CHVÁLA
(sportovní lezení, Horolezecký klub Polička)
Jednotlivci – dorost
1. Jáchym KOVÁŘ
(atletika, TJ Jiskra Litomyšl)
2. David DVOŘÁK (SDH Jevíčko) a Karel FLÍDR (SDH Široký Důl)
(požární sport)
3. Lada VONDROVÁ
(atletika, Atletika Polička)
4. Aneta ROTTEROVÁ
(cyklistika, CK Slovan Moravská Třebová)
5. Anna KAŠPAROVÁ
(karate, TJ Jiskra Litomyšl)
Jednotlivci […]

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu

Sportovec regionu 2014 – výsledky

Jednotlivci – dospělí
1. Martin MAIVALD
(jezdectví, Jezdecký klub Janov)
2. Jakub KNETTIG
(skate slalom, OS SK8 Polička)
3. Lukáš KOLOUCH
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová)
4. František SMOLA
(motokros, Orion Litomyšl – RS Petrol Team)
5. Jiří SKŘIVAN
(jezdectví, Stáj Manon Litomyšl)
6. Tomáš KABRHEL
(triatlon, DTC Litomyšl)
7. Jiří ŠTÁBL
(požární sport, SDH Vranová Lhota)
Jednotlivci – dorost
1. Tereza VYTLAČILOVÁ
(atletika, Atletika Polička)
2. Petr MATOUŠ
(skate slalom, OS SK8 Polička)
3. Jáchym KOVÁŘ
(atletika, TJ Jiskra Litomyšl)
4. Anna KAŠPAROVÁ
(karate, TJ Jiskra Litomyšl)
5. Jaroslav ŽOUŽELKA
(atletika, AK Moravská Třebová)
Jednotlivci – žáci
1. Markéta HÁJKOVÁ
(silniční cyklistika, CK Slovan Moravská Třebová)
2. […]

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu

Nejúspěšnější sportovec roku 2012 regionu Svitavska

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ
1. místo
Martin MICHEK (motokros, Orion Litomyšl – RS Petrol Team). Vicemistr světa v motokrosu ve třídě MX3, vítěz Velkých cen Bulharska, Slovenska a Anglie, mezinárodní mistr ČR v motokrosu ve třídě MX3, s týmem Orionu Litomyšl obsadil druhé místo v mezinárodním mistrovství ČR družstev.

2. místo
Jakub PAULÍČEK (požární sport, SDH Široký Důl). Člen české reprezentace profesionálních hasičů, obsadil druhé místo na mistrovství světa profesionálních hasičů a druhé místo ve štafetě na mistrovství ČR, je vítězem českého poháru na 100 metrů […]

Rubrika: Nejlepší sportovec regionu